ODBORNÍK RADÍ

chcem sa opitat nemam chut na sex možem použit tieto tablety a ako pred stykom ci skvor dakujem.

 

Nika, 27, Poprad 23.1.2018

Dobrý deň, výživový doplnok Aphrodisia “V” pre ženy odporúčame užívať 2x denne 1 kapulu po jedle a pri pravidelnom užívaní sa zvyšuje účinok výživového doplnku.

 

Odpoveď pre Niku z Popradu

Prosím vás môžem požívať Aphrodisia,,V”pre ženy aj popri dojčení?

 

Sandra, 28, Bratislava, 13.12.2017, 11:11

Dobrý deň, bohužiaľ výživový doplnok Aphrodisia “V” pre ženy nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy.

 

Odpoveď pre Sandru z Bratislavy

Dobrý deň chcem sa opýtať či sa Aphrodisia V Ultra Rapid pre mužov môže užívať tak ako aj Aphodisia V aleebo stačí len 1-2 hodiny pre pohlavným stykom.

 

pipo, 25, Trenčín, 1.11.2017, 12:20

Dobrý deň, výživový doplnok Aphrodisia V ultra rapid sa odporúča užívať 2 kapsuly 1-2 hodiny pred pohlavným stykom.

 

Odpoveď pre pipa z Trenčína

Dobrý den chcem sa opýtat či Aphrodisia V pre mužov dostanem aj normalne v lekarni kúpit a či netreba ju na predpis dakujem.

 

Majo, 30, Bratislava, 13.9.2017, 10:21

Dobrý deň, samozrejme výživový doplnok Aphrodisia V pre mužov je dostupný aj v lekárni ako voľnopredajný tovar.

 

Odpoveď pre Maja z Bratislavy

Dobrý deň, chcem sa opýtať, môžem kombinovať Aphrodisiu pre mužov 60-tkové balenie a ultra rapid 10-kapsulové balenie? Ďakujem.

 

Milan, Krompachy, 35, 25.7.2017, 16:55

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš dotaz. Nase vyzivove doplnky su cisto na prirodnej baze a samozrejme sa mozu vzajomne kombinovat. Odporucame avsak neprekrocit hranicu daneho uzivania. Skuste 60. kapsulove balenie uzivat pravidelne a Ultra rapid uzit 2 hodiny pred planovanym stykom, avsak v ten den vysadte davku dlhodobeho uzivania (60.kapsuloveho balenia). Pokial zoberiete oboje naraz, samozrejme sa nic nestane, ale aj tak zastavame radsej nazor – vzajomne ich prestriedavat a neuzivat naraz v jeden den.

 

Odpoveď pre Milana z Krompách

Je vhodné používať tento prípravok aj v mojom veku?

 

Ičo, Trnava, 68 rokov, 27.5.2017

Na Vašu otázku Vám môžeme odpovedať kladne. Výživové doplnky Aphrodisia sú vhodné pre mužov každého veku, pretože nezvyšujú tlak krvi a nevieme o žiadnych kontraindikáciách, ktoré by vylučovali použitie vo vyššom veku.

 

Odpoveď pre Iča z Trnavy

Dobrý deň , môj manžel má problém, hovorý mi že má chuť sa milovať ale to nejde dlho trvá kým sa mu stoporý a ak sa to stane tak je to len na chvýlu a dakedy nedojde ani vyvrcholeniu, mohla by mu pomôcť liečba s Aprodisiakom V a ako ho má užívať len pred stykom alebo každý deň? Za odpoved dakujem

 

Dada, Martin, 47 rokov, 10.5.2017

Problémy, ktoré opisujete začína mať vo veku 50 rokov takmer 50% mužov. Výživové doplnky Aphrodisia „V“ a najnovšie aj Aphrodisia „XL“ krém, slúžia na zlepšenie stavu, v akom sa väčšina našich zákazníkov nachádza. Výživové doplnky pôsobia zvyčajne pomalšie, ale po dlhšom užívaní (od 1-3 týždne) dochádza k výraznému zlepšeniu sex.funkcií. Závisí však aj na miere poškodenia a rôznych iných faktoroch s tým súvisiacich. Každý človek je jedinečná bytosť a tak by bolo dobré zistiť príčinu, aby ste mohli riešiť dôsledky. Výživové doplnky vám však môžu výrazne pomôcť a budeme radi, ak nám napíšete neskôr , či Vám to naozaj pomohlo.

 

Odpoveď pre Dadu z Martina

dobry den chcem sa opytat ci je daco laxcne na uspokojenmie zeny dakujem

 

lienka, zilina, 20 rokov, 9.3.2017

Celkom nerozumieme Vašej otázke: „Dačo lacné na uspokojenie ženy?“ Keďže nepoznáme Váš problém a nevieme , prečo hľadáte niečo takéto. Mohli by sme Vám odporučiť našej výživové doplnky alebo krémy, ale bez poznania príčiny môžeme iba hádať či Vám to pomôže alebo nie. Viac o našich produktoch: alebo priamo na eshope:

 

Odpoveď pre Lienku zo Žiliny

Dobrý deň. Ja sa chcem spýtať na produkt Aphrodisia V pre mužov, že v akom množstve sa má používať a ako často. Ďakujem

 

puszi, Komárno, 40 rokov, 1.12.2016

Výživové doplnky Aphrodisia „V“ sa užívajú buď pravidelne 2x denne alebo 1-2 tabl. hodinu-dve pred stykom.

 

Odpoveď pre Puszy z Komárna

0