Krízy vo vzťahu a ich príčiny.

Prečo vznikajú problémy vo vzťahu alebo v sexuálnom živote? Je za tým hlavne nedostatok komunikácie či dôvery?

Ako riešiť partnerskú krízu?

Na túto tému sa už napísalo množstvo článkov a vyjadrili sa k nej už mnohí odborníci na vzťahy a sexuálny život. Alfou a omegou riešenia partnerských problémov, či už vzťahových alebo sexuálnych, však stále zostáva komunikácia. Nájdite si jeden na druhého čas a skúste sa o problémoch porozprávať. Najdôležitejšie je počúvať toho druhého, snažiť sa pochopiť jeho dôvody, pohnútky a potreby. Veľakrát to však nie je až také jednoduché, pretože veľa ľudí spolu nevie správne komunikovať a z riešenia problémov to skĺzne ku vzájomnému obviňovaniu a vyčítaniu si rôznych chýb a nedostatkov. Snaha preto musí byť na oboch stranách, ináč sa takáto iniciatíva stáva zbytočná.

Problém môže byť aj v intímnom vzťahu

Problémy v intímnom vzťahu môžu mať viacero podôb. Vo vzťahu môže dôjsť napríklad ku rozdielnemu vnímaniu sexuálneho aktu, keď žena očakáva, že sa jej partner bude venovať, bude k nej romantický, no napriek týmto očakávaniam a ku sklamaniu mnohých žien ich partneri berú sex iba ako uspokojenie svojich potrieb. Ďalším častým problémom, je práve nedostatok času mať spolu sex. Áno, tento fenomén sa v dnešnej dobe bohužiaľ stáva čoraz bežnejší. Dvojice, ktoré majú problémy alebo by chceli dať vzťahu novú iskru by mali byť otvorené novým impulzom.  Hoci je známe, že pohlavná túžba s pribúdajúcimi rokmi úmerne klesá. Ženy sú nedostatkom libida “postihované” viac ako muži. Aj vy necítite dostatok túžby po sexe? Stres, povinnosti, zlá nálada spôsobená problémami v práci nie sú pre nás žiadna neznáma. A práve tu nachádzajú svoj priestor problémy vo vzťahoch a problémy v intímnom živote.

Riešenie problémov s erekciou a klesajúcim libidom

Riešenie podobných situácií nebýva ľahké. Erekcia nie je pre muža samozrejmosťou, na jej dosiahnutie sú potrebné určité podmienky. Najčastejšie má na dlhodobé problémy s erekciou najväčší vplyv celkové zdravie muža. Antidepresíva, nedostatok testosterónu, nedostatok živín v strave, či stres – sú najčastejšie príčiny mužského zlyhania v posteli.

Vo veľa prípadoch sa ľudia hanbia siahnuť po tabletách na zlepšenie erekcie pre mužov , či nejakom afrodiziaku pre ženy.  No netreba sa hanbiť, veď lepší sexuálny život a lepšie vzťahy hádam stoja za to! Riešením na tieto problémy a možno aj záchranou vášho vzťahu môžu byť produkty Aphrodisia V. Ide o komplexnú ponuku produktov na zlepšenie sexuálneho života párov. Pre mužov sú určené produkty Aphrodisia V a Aphrodisia V ultra rapid, ktoré pôsobia na zlepšenie kvality erekcie. V produktovej rade Aphrodisia nájdete aj produkt Aphrodisia XL krém pre mužov, ktorý pomáha mužom ku kvalitnejšej a pevnejšej erekcii. Produktová rada Aphrodisia však ponúka produkty aj pre nežnejšie pohlavie, ktoré si taktiež zaslúži vychutnávať si sex plnými dúškami. Produkt Aphrodisia V pre ženy Vám pomôže lepšie sa uvoľniť a viac precítiť vzácne chvíle strávené s partnerom. Pre ženy je určený aj produkt Aphrodisia G krém, ktorý napomáha lubrikácii a zároveň lepšie prekrvuje ženské intímne partie, čím znásobuje šancu prežiť nezabudnuteľný orgazmus. Tak dajte svojim vzťahom znovu šancu s produktami Aphrodisia V!

Autor: Ivana0